USHI VAN DE KASTEELDREEF

Negen 1m50-paarden in de dichte moederlijn
Bekijk de ganse collectie van Winter editie

25 nov. 2020 20:59:00

Verkocht naar Belgiƫ

3 bids

Geboortedatum 23-06-2020
Studbook BWP
BTW 21.00%

Ushi-0.jpg

Ushi-1.jpg

Ushi is een nakomeling van de veelbelovende Amadeo van ’t Vossenhof en de jonge Action Breaker merrie Queen Sunday van het Gebergte.

Amadeo sprong als jong paard in het oog door zijn uitstraling en vermogen. Deze zoon van de 1m60 springende Asca Z (J-A Melchior) komt zelf uit een prestatierijke familie. Zijn moeder Caloma II Z gaf naast Amadeo reeds 2 andere nakomelingen die opvallend goed presteren: Quattro Loma (1m45 met Hans Dieter Dreher) en Zento Loma (1m45 met Diego Caselli). Tevens is Caloma II de volle zus van Bessemeinds Caloma, die succesvol is met de Noor Morten Djupvik tot op het allerhoogste niveau. Bessemeinds Caloma zorgde ook voor een reeks succesvolle nakomelingen, zoals de befaamde Quasimodo Z. Eveneens onder het zadel van Morten Djupvik, behaalde de hengst prachtige resultaten op 1m60, met ondermeer successen tijdens de Nationscup in Gijon. Daarnaast is Quasimodo Z ook zeer succesvol in de fokkerij. In de directe moederlijn vinden we ook nog Zindiloma (1m55), Astrix di Loma (1m50), Hangover (1m45) en Genetic-Loma (1m45) terug. De eerste internationale prestaties van Amadeo in 2020 leken alvast veelbelovend, dus hij staat ongetwijfeld aan de voet van een grote carrière.

Deze prestatierijke genen zijn gecombineerd met een jonge, maar zeer prestatierijke moederlijn die terug gaat op de merrie Ulena (v.Saffier van het Goorhof). Ulena werd moeder van slechts 2 merries: Elza en Odessa, die beiden succesvol werden ingezet in de fokkerij. Elza is grootmoeder van City Banking, waarmee Beat Mändli 6e werd tijdens de Olympische spelen in Atlanta en ondermeer de wereldbeker van Dortmund won.
Met Ceasar VG Z (4e San Giovanni GP 1m50, Rebecca Lippi Bruni), H&M Gitania VG (1e 4* Wiesbaden, Olivier Philippaerts), Kastelle Memo (9e Vejer de la Frontera 4* 1m50, Kendra Brinkop), Alaska VG (1m55 Eleonore Lambilliotte), SX Hidalgo VG (1m55 met Lorenzo Di Luca en Daniel Deusser, oa. 1e GP 5* London Olympia, 2e 1m60 Mechelen,  4e GP 5* Wellington), G C Atlanta VG (3e WK 7yo met Rodrigo Pessoa), Jupiter VG (Winnaar Sires of the World, 2e 1m55 Maubeuge, 6e 1m55 5* Parijs, Jerome Guery) en Leandro VG staat Odessa aan de basis van maar liefst 8 paarden die op 1m50 en 1m60 niveau lopen. Ook de 3e en 4e moeder van Ushi (resp. Evita VG en Witness VG) liepen verdienstelijk in de sport en zijn in het bezit van het BWP prestatielabel. Evita is eveneens de volle zus van Icarus VG, die onder het zadel van Sander Kenis en Luiz De Azevedo Filho tot 3* niveau sprong. Een andere dochter van Witness is op haar beurt de moeder van Leandro VG en de voor zangersheide goedgekeurde Dominator-zoon Querido VG. Met Jeroen De Winter in het zadel presteert Leandro zeer consequent op 1m40 en 1m50 niveau. Zo werden ze ondermeer recent 4e in de 1m45 GP van Gent en 7e in de 1m50 GP Sires of the World in Lanaken 2019.

Amadeo van't Vossenhof Z
Asca Z
Askari Z
krokusbluete
Caloma II Z
carthago
itoloma
Queen Sunday VH Gebergte
Action - Breaker
Heartbreaker
Jarme V'T Steentje
Iseldi van de Begijnhoef
Griseldi
Evita VG