BILLIE DE NOBEL Z

Balou du Rouet-dochter uit een halfzus van 1m50 en 1m45 paard
Bekijk de ganse collectie van Winter editie

25 nov. 2020 20:47:00

Verkocht naar Belgiƫ

2 bids

Geboortedatum 14-04-2020
Kleur Vos
Studbook Zangersheide

Billie-0.jpg

Billie-1.jpg

Balou du Rouet staat als vader van Billie de Nobel Z te boek, iets wat we duidelijk terug zien in haar looks. Balou du Rouet wordt beschouwd als de best verevende zoon van de legendarische Balboubet du Rouet, en is het uiterst geslaagde resultaat van het samenbrengen van de Franse en Oldenburger fokkerij. De moeder van Balou is Georgia, die eveneens de moeder is van de op het hoogste niveau springende Balou du Reventon en Chatinue. Reeds als jong paard gooide Balou du Rouet hoge ogen. Hij rondde met een hoge eindscore van 9,2 punten de 30-dagen-test in Vechta af en ging op dat elan verder. Hij won met 9,2 punten de kwalificatiewedstrijd van het Bundeschampionat, klasseerde zich in de finale der zesjarige springpaarden en schreef verscheidene springwedstrijden in de klasse S op zijn naam.
Ook de nafok van Balou du Rouet presteert uitzonderlijk goed: Bianca maakt met Steve Guerdat furore en valt op met haar winnaarsmentaliteit. Ook Billy the Red (Kristina Cook), Saura de Fondcombe (Nadja Peter Steiner), Brilliant du Rouet (Liubov Kochetova), Babalou (Darragh Kenny), Balou Rubin R (Pius Schwizer), Balance (Toni Haßmann), Baloubet (Mario Stevens), … zijn paarden die actief zijn op het hoogste niveau. Zijn nakomelingen zijn steevast gekermerkt met  techniek en uitmuntende balans mee op de sprong en veelal een goede beweging, waardoor hij eveneens reeds een reeks succesvolle dressuurpaarden heeft voortgebracht. Balou du Rouet bracht reeds zo’n 66 gekeurde zonen waaronder de wondermooie Balzaci van Felix Haßmann, Baccord (Gerrit Nieberg) en Balous Bellini (Lutz Gripshöver) en staat al enkele jaren in de top 10 van springverervers WBFSH.

Moeder Quanita Van De Klothoef stamt af van de grootramige Pommeau du Heup en Wanita (v. Quintus). Pommeau du Heup scheerde met Niels Bruynseels hoge toppen, en het was dan ook met spijt in het hart dat hij hem naar China zag vertrekken waar hij zich nu nog regelmatig in de prijzen springt. Quintus is een zoon van de legendarishe Opaline des Pins. Deze Opaline gaf werd moeder van 5 goedgekeurde en 1m60 springende hengsten (Jus des Pommes, Shogun, Quintus, Richebourg en Trésor d’Opaline), waarvan er 3 deelnamen aan de Olympische spelen en Jus de Pomme zelfs de titel binnen rijfde.
Quanita nam in 2018 succesvol deel aan de finale vrijspringen voor 2 jarige paarden in Mechelen en klasseerde zich in de top 10. Ook haar halfbroer Optimist viel op door zijn kwaliteiten op de sprong. Hij werd via de BWP auction Antwerp verkocht, en springt nu succesvol in de 6 jarigen rubriek met Christophe Vandehasselt. Ze wonnen recent de Youngster tour in Dilbeek en sprongen meermaals dubbel nul in jonge paarden rubrieken.

De grootmoeder van Billie, Wanita, schonk naast Quanita ook het leven aan Cherbourg en Galant van de Klothoef. Cherbourg sprong met ruiters zoals Hans Dieter Dreher, Cindy van der Straeten, Juan Carlos Garcia, Dominique Joassin, Patrice Planchat en Jonathan Gorden naar meerdere overwinningen en ereplaatsen op 2, 3 en 4* niveau. Galant springt in Frankrijk en internationaal tot 1m45 parcours, net zoals de nauwverwante Del Tikky.

Optimist van de Klothoef: https://www.youtube.com/watch?v=mW8P0lXxnBE
Galant van de Klothoef https://www.youtube.com/watch?v=L2uIyeZwYDQ
Del Tikky https://www.facebook.com/watch/?v=508466766639521                              https://www.youtube.com/watch?v=sW3P0_bii88

https://youtu.be/itDeswAu1nw

https://youtu.be/-aHBHg3xcXE

Balou Du Rouet
Baloubet Du Rouet
Galoubet A
Mesange Du Rout
Georgia
Continue
Georgette II
Quanita Van De Klothoef
Pommeau du Heup
Helois de la Cour II
Jarnie Du Heup
Wanita
Quintus
Vanita