ARMANI VAN DE KASTEELDREEF Z

Jonge belofte gecombineerd met BWP prestatiestam 21 van de Padenborre
Bekijk de ganse collectie van Winter editie

25 nov. 2020 20:24:00

Verkocht naar Duitsland

3 bids

Geboortedatum 24-06-2020
Geslacht Hengst
Kleur Vos
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

Armani-0.jpg

Armani-1.jpg

Armani van de Kasteeldreef Z is een zoon van Amadeo van 't Vossenhof en Qunique van het Weyenshof.

Amadeo sprong als jong paard in het oog door zijn uitstraling en vermogen. Deze zoon van de 1m60 springende Asca Z (J-A Melchior) komt zelf uit een prestatierijke familie. Zijn moeder Caloma II Z gaf naast Amadeo reeds 2 andere nakomelingen die opvallend goed presteren: Quattro Loma (1m45 met Hans Dieter Dreher) en Zento Loma (1m45 met Diego Caselli). Tevens is Caloma II de volle zus van Bessemeinds Caloma, die succesvol is met de Noor Morten Djupvik tot op het allerhoogste niveau. Bessemeinds Caloma zorgde ook voor een reeks succesvolle nakomelingen, zoals de befaamde Quasimodo Z. Eveneens onder het zadel van Morten Djupvik, behaalde de hengst prachtige resultaten op 1m60, met ondermeer successen tijdens de Nationscup in Gijon. Daarnaast is Quasimodo Z ook zeer succesvol in de fokkerij. In de directe moederlijn vinden we ook nog Zindiloma (1m55), Astrix di Loma (1m50), Hangover (1m45) en Genetic-Loma (1m45) terug. De eerste internationale prestaties van Amadeo in 2020 leken alvast veelbelovend, dus hij staat ongetwijfeld aan de voet van een grote carrière.

Deze prestatierijke genen zijn in Armani van de Kasteeldreef Z gecombineerd met andere succesvolle genen, namelijk BWP prestatiestam 21, die terugkeert op de merrie Draisienne.

Himalaya, de 4e moeder van Armani, is een dochter van merrie Draisienne en Fleuri du Manoir en is uitgegroeid tot één van de stammerries van de befaamde fokkerij van Andre Leemans. Ze is moeder van de veelbetekende Ohio van de Padenborre, die met Stanny van Paesschen hoge toppen scheerde.

Maar ook haar nakomelingen Val t’Horens van de Padenborre (Marta Ortega Perez en Michel Robert), Winchester van de Padenborre, Butterfly van de Padenborre en Foxtrot van de Padenborre, waren allen actief en succesvol in het internationale circuit. Ook de BWP goedgekeurde hengsten Dawson en Diego zijn directe nakomelingen van Himalaya. De combinatie van Himalaya met Pachat II, resulteerde in de merrie My Way van de Padenborre, op haar beurt ondermeer moeder van Riot Gun, winnend op 1m60 niveau met Martin Fuchs en Beat Grandjean, Bobby van de Padenborre (1m45) en de merrie Unique (v. Paladin des Ifs).

Unique is dan weer als moeder van Mc Gregor van Turbeek (1m40 met Niklaus Rutschi) genoteerd, maar ook van de jonge merrie Qunique, waarbij krachtpatser en nakomeling uit een andere BWP prestatiestam Falaise De Muze tekent als vader. Qunique springt zeer veelbelovend in vrijheid. Ze mocht als 2-jarige deelnemen aan de finale vrijspringen in Mechelen, en werd voor de start van haar sportcarrière eerst moeder van Armani van de Kasteeldreef Z, een bijzonder veulen waarin 's werelds beste prestatiestammen samenkomen.

Draisienne is verder nog grootmoeder van Pin Chin, (1m45 met Philippe Lejeune, en moeder van Cevo Socrates en BMC Up and Down), Toronto van de Padenborre (1m60 met Juan Carlos Garcia, oa. 2e tijdens Wereldbekermanche in Mechelen 2006), Wimpel van de Padenborre (1m45), Jessica van de Padenborre (1m45) Hemmingway van de Padenborre en Dirka van de Padenborre. Dirka schonk het leven aan Ho Go van de Padenborre (1m60 met Denis Lynch) en Iron Man van de Padenborre (1m60 met Gregory Wathelet).

Riot Gun van de Padenborre: https://www.youtube.com/watch?v=6kXeR_JZvn4

Mc Gregor van Turbeek: https://www.facebook.com/watch/?v=487726025319504

Iron man van de Padenborre: https://www.youtube.com/watch?v=1R00K9WuM4k

 Qunique van de padenborre:                   https://youtu.be/aew6AzOE1mM

Amadeo van't Vossenhof Z
Asca Z
Askari Z
Krokusbluete
Caloma II Z
Carthago
Itoloma
Qunique van 't Weyenhof
Falaize de Muze
Wandor van de Mispelaere
Exquis Walnut de Muze
Unique van de Padenborre
Paladin des IFS
My Way van de Padenborre

INFO

Succesvolle paarden vaderlijn:

Quattro Loma
Zento Loma
Bessemeinds Caloma
Quasimodo Z
Zindiloma
Astrix di Loma
Hangover
Genetic-Loma

Succesvolle paarden moederlijn:

Riot gun vd Padenborre (1m60)
Bobby vd Padenborre (1m45)
Mc Gregor van Turbeek (1m40)
Ohio vd Padenborre (1m60)
Winchester vd Padenborre (1m60)
Butterfly vd Padenborre (1m45)
Jamar d'Ysenbeeck (1m60)
Aston d'Ysenbeeck (1m45)
Noveko's Rebelle (1m60)
Diego vd Padenborre GGK
Dawson vd Padenborre GGK
Etoile Chin van Seven Oaks (1m60)
Pin Chin (1m45)
Cevo Socrates (1m60)
BMC Up and Down (1m60)
Equistro vd Mispelare (1m60)
Freestyle (1m45)
Toronto vd Padenborre (1m60)
Wimpel vd Padenborre (1m60)
Ho Go vd Padenborre (1m45)
Houston vd Padenborre (1m45)
Iron Man vd Padenborre (1m60)
Jaguar vd Padenborre GGK
Hemingway vd Padenborre (1m45)
Jessica vd Padenborre (1m45)